.

.

Евоцира Паден Традиционалните Потресени Област Килим, Морнарица Злато, 5'1 7'6

Евоцира Паден Традиционалните Потресени Област Килим, Морнарица Злато, 5'1 7'6

DEN 1755.04
Залиха
Достапно за нарачка

Редовно вакуумирајте (по можност еден без шипки за тепање) и исчистете го местото; за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на килим; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот. Боја : Морнарица/Злато. Висина на купот : 0,5 инчи. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат. Моќта Се Појави Во Турција. Додатоци во животниот стил фотографии не се вклучени. Евоцирајте Килими Од Областа Фриз се модна колекција на безвременски дизајни на килими исполнети со мод, бои за поставување трендови. Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови. Модерен Фриз Област Килими. Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина.

Спецификација

Избор на клиент