.

.

Анкиши Огледало Тридимензионален Лотос Цвет Силиконски Мувла Кристален Епоксиден САМ Рачно Изработен Накит

Анкиши Огледало Тридимензионален Лотос Цвет Силиконски Мувла Кристален Епоксиден САМ Рачно Изработен Накит

DEN 1425.60
Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики : 1. Производот е флексибилен, издржлив, лесен за формирање, лесен за демолирање.2. Изработен од супер мек и висока пропустливост силикон, има висока транспарентност и висок ефект на огледало, што ЈА прави САМ поинтересна.3. Лотос мувла е повеќе стереоскопски и убави.4. Производот е еколошки, низок јаглерод, може да се рециклира.5. Производот е едноставен и практичен, природен антибактериски со висока јачина мекост, отпорност на корозија.Опис : Материјал : Силиконизирај : околу 6,8*6,8*4см/22.31*22.31*13.12 in Color : белата листа : 1 * Силиконски мувла Анкиши Огледало Три-димензионални Лотос Цвет Силиконски Мувла Кристално Епоксидна НАПРАВИ Сам Рачно Изработен Накит.

Спецификација

Избор на клиент