.

.

Сјајна Црна Страна Пропустливи Налепница Страна Пропустливи Трим Декорација Налепница Гума Ајкула

Сјајна Црна Страна Пропустливи Налепница Страна Пропустливи Трим Декорација Налепница Гума Ајкула

DEN 719.84
Залиха
Достапно за нарачка

Функција : 1. Висококвалитетен Материјал : облогата на страничниот отвор е изработена од висококвалитетен гумен материјал, кој е водоотпорен, отпорен на абење, издржлив и има долг работен век.2. Функција : Намалете ја отпорноста на ветерот, подобрете го протокот на воздух во моторниот простор и зголемете ја стабилноста при возење со голема брзина.3. Уникатен стил : универзален дизајн на радијан за автомобил, совршено усогласен, го подобрува изгледот на автомобилот и го прави вашиот автомобил поспортски.4. Исклучителна Изработка : Фина изработка и деликатна површина за стилизирање, подобрете ја надворешноста на автомобилот со странични налепници за вентилација.5. Лесна Инсталација : Лесна за инсталирање, без оштетување на вашиот автомобил, може да се поправи цврсто, едноставно и удобно. Спецификација : Тип На Ставка : Материјал За Обложување На Страничен Отвор : Гумена Боја : Сјајна Црна Опрема : Универзална Листа На Пакувања : 2 x Странично Проветрување 1 x Лепило Висококвалитетен Материјал : облогата на страничниот отвор е изработена од висококвалитетна гума, која е водоотпорна, отпорна на абење, издржлива и долготрајна. животот. Уникатен Стил : универзален дизајн на радијан за автомобил, совршено се вклопува, го подобрува изгледот на автомобилот и го прави вашиот автомобил да изгледа поспортски. Инсталација : Лесна за инсталирање, без оштетување на вашата 2 парчиња Сјајна Црна Страна Пропустливи Налепница Страна Пропустливи Трим Декорација Налепница Гума Ајкула.

Спецификација

Избор на клиент