.

.

Елка Здолниште, 35.4 Лен Шарени Бура Дрво Здолниште Со Печатени Дрво Празник Божиќ Украси

Елка Здолниште, 35.4 Лен Шарени Бура Дрво Здолниште Со Печатени Дрво Празник Божиќ Украси

DEN 191.84
Залиха
Достапно за нарачка

спецификација : Материјал : полиестерски влакна големина : Дијаметар90cmpackage содржина : 1*Елка здолниште : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно мерење отстапување За податоците ниту едно дрво не е комплетно без убаво здолниште од дрво. Ова Здолниште За Новогодишна елка одговара на секое дрво со големина и убаво се завесува над штандот на вашето дрво. Ова евокативно здолниште од дрво ја доловува Бадник. Здолништето создава топло и меко чувство, совршено за секоја пријатна Божиќна тема.

Спецификација

Избор на клиент