.

.

Каишек Хард Школка Покритие За MacBook Pro 15 -А1707&А + Црна Тастатура Покритие, Сликарство 0619

Каишек Хард Школка Покритие За MacBook Pro 15 -А1707&А + Црна Тастатура Покритие, Сликарство 0619

DEN 215.68
Залиха
Достапно за нарачка

Кск Каишек Пластична Тврда Школка ДИЗАЈНИРАНА САМО ЗА да биде компатибилна СО Mac Book Pro 15 инчи (Модел : A1990/A1707). Ве молиме љубезно проверете го бројот На Моделот "Axxxx" на задниот дел од лаптопот пред да го купите. Специјално дизајниран За Најновиот Macbook Pro 15 инчи. Со Дисплеј На Мрежницата 2016-2019објавување Модели А1707 И А1990.Ве молиме проверете го бројот На Моделот "Axxxx" на задната страна На Mac Book пред купувањето. Гумените стапала ви овозможуваат да пишувате безбедно на тврда површина без да се лизнете. Дводелна, лесна, прицврстена заштитна гумена тврда обвивка За Mac Book.

Спецификација

Избор на клиент