.

.

Ткаенина од лажица-Стрели Што Се Флексираат Морнарица Портокалова Сива Мала Стрелка Одлично На Отворено Сина Печатена На Спортска Ткаенина Од Ликра Масна Четврти?

Ткаенина од лажица-Стрели Што Се Флексираат Морнарица Портокалова Сива Мала Стрелка Одлично На Отворено Сина Печатена На Спортска

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Модерна Шеврон Стрелка Портокалови Стрели Темносина Ткаенина Отпечатена Од Лажица Бти Спорт Ликра Намалување На Маснотии. 88% полиестер и 12% Ликра, завршница што ја отстранува влагата и 4-насочно истегнување. Совршен за атлетска облека, хеланки, костими за капење, јога панталони и костими за танцување. Дизајн Од : Литлерроудизајн. Повеќе дворови ќе се печатат како континуирана должина, повеќе масни четвртини се произведуваат како индивидуални парчиња. Одржливо Нарачано Од Лажица Во Дурам, Северна Каролина.

Спецификација

Избор на клиент