.

.

Вестборо Мајка Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

Вестборо Мајка Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Белата Маичка За Мајка Вестборо го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка ја испечати Мајката вестборо преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

Спецификација

Избор на клиент