.

.

Рози, Или Сопругата На Уметниците Во Градината Во Скаген, 1883 Година, Сезони Необликувани Ѕидни Уметности За Печатење На Гикли Од Педер Северин Криер Продадени од Art.

Рози, Или Сопругата На Уметниците Во Градината Во Скаген, 1883 Година, Сезони Необликувани Ѕидни Уметности За Печатење На Гикли

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

на професионално печатени со латекс мастила кои ја задржуваат бојата и се спротивставуваат на влажноста. За да го создадеме ова печатење, ние користиме висококвалитетни материјали за прикажување слики со висок степен на точност на бојата и исклучителни детали.Овој отпечаток е погоден за изложба на музеј или галерија. Исто така, овој принт сигурно ќе се вклопи во вашите дневни и трпезарии.Ова Е Рачно завршено Од Експерти и Рачно Изработено во САД. Наслов : Рози, Или Сопругата На Уметниците Во Градината Во Скаген, 1883 година. Тема : Ѕидна Уметност. Уметник : Педер Северин Криер. Завршена Големина : 24 х 24 инчи. Тип На Производ : Уметничко Печатење. Материјал : Хартија. Стил На Домашен Декор : Ѕидна Уметност. Бренд : . Боја : Мулти-Боја. Необликувана. Завршена Висина : 1.5 во. Завршена Тежина : 1 КИЛОГРАМ. Рачно Завршена Од Експерти во САД.

Спецификација

Избор на клиент