.

.

Универзитетот Во Конектикат Стандардна Ткаенина Глувчето Рампа, Токиодачи Исечени

Универзитетот Во Конектикат Стандардна Ткаенина Глувчето Рампа, Токиодачи Исечени

DEN 111.84
Залиха
Достапно за нарачка

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на достапност.Ветуваме дека нема да зажалите што го купивте.ФУНКЦИЈА : Подобрете ја реакцијата и следењето на лизгањето на глувчето низ мазната крпа горната површина.ЗАФАТ : нелизгање бидете цврсто зафати за глувчето на вашата работна површина.БЕЗ РИЗИК : секое прашање, контактирајте не. 12-Месеци 100% Гаранција За Враќање На Парите За Задоволство. Ние сме посветени на нашето 100% задоволство на клиентите.ГОЛЕМИНА : Стандардна Големина-8,5 "х 7" ГАРАНЦИЈА - 1 Година Гаранција За Производот + 30 Ден Гаранција За Задоволство Универзитетот Во Конектикат Стандардна Ткаенина Глувчето Рампа, Токиодачи Исечени.

Спецификација

Избор на клиент