.

.

Шорцеви За Жени Секојдневни Шорцеви За Пот Секојдневни Летни Удобни Шорцеви За Печатење Еластични Шорцеви За Трчање Женски Шорцеви

Шорцеви За Жени Секојдневни Шорцеви За Пот Секојдневни Летни Удобни Шорцеви За Печатење Еластични Шорцеви За Трчање Женски Шорцеви

DEN 286.24
Залиха
Достапно за нарачка

Сезона : Лето. Пол : Жени . Материјал : Полиестер . Декорација : Никој. Должина На Облека : Кратка. Тип На Шема : Печатење. Стил : Мода, Причинско-Големинска табела : . Големина : С Половината : 74-96см/29,13-37,80" : 98см/38,58" Должина : 28см/11,02"Големина : М Половината : 82-103см/32,28-40,55" : 105см/41,34" Должина : 29см/11,42"Големина : Л Половината : 89-110см/35,04-43.31" : 112см/44.09" должина : 30см/11.81"големина : xl половината : 96-117см/37.80-46.06" : 119см/46.85" должина : 31см/12.20"големина : xxl половината : 103-124см/40.55-48.82" : 126см/49.61" должина : 32см/12.60" долги шорцеви за жени секојдневно лето. женски шорцеви за летен фустан. моторџиски шорцеви ги поставува жените 2 парчиња облека. Дизајн : Удобните Летни Шорцеви За Пот Имаат Врвка За Влечење Со Висок Струк, Шорцеви За Жени, Шорцеви за Жени,Боја,Лабаво Вклопување, вклопување Во Домашни И Спортови на Отворено.Странични Џебови За Лесно Складирање На Вашите Работи. Совети : Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Пред Да Нарачате; Ве Молиме Почувствувајте Да Контактирате Со Нас Ако Имате Какви било Проблеми, Ние Ќе Го Решиме Наскоро Можно. Материјал : Оваа Пот Шорцеви За Жени Е Изработена Од Полиестер, Мека и Удобна, Дише И апсорбира Пот, ткаенина погодна за Кожата Им Дава На Жените Кои Ги Носат Овие Секојдневни Шорцеви Удобно Искуство. : Летни Шорцеви Со висок Струк Жените Се Одлични За Секоја Облека, на пр. : кошули,Блузи, тенкови, Јакни, Кошули За Сонце, Кошули, Дуксери, Дуксери, Сандали Итн.

Спецификација

Избор на клиент