.

.

Момени Рустикална Романса Полиестерска Машина Направена Сина Тркач 2 '3 8'

Момени Рустикална Романса Полиестерска Машина Направена Сина Тркач 2 '3 8'

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Романтичните гестови на овој украсен тепих зрачат со боемска убавина тоа?опуштено, а сепак рафинирано. Апстрактните мермерни обрасци добро се спојуваат покрај чуден син леопард принт, племенски дијамант и традиционален персиски дизајн за модерен асортиман на тепих со голема разновидност. Техниката на вкрстено ткаење ги нагласува рустикалните текстури на секој килим, дополнително дефинирајќи го разбојниот полиестерски куп со длабочина и димензија. Внатрешен Килим. Произведено Во Турција. Машина Направена. 100% Полиестер Со Латекс Поддршка. Ниска Висина На Купот 0,3".

Спецификација

Избор на клиент