.

.

Апстрактен Летен Акварел Лисја Од Палма Лавра Потези Со Четки Боја На Вода Во Минималистичка Рачна Подлога За Глувци Подлога За Глувци Подлога За Глувци

Апстрактен Летен Акварел Лисја Од Палма Лавра Потези Со Четки Боја На Вода Во Минималистичка Рачна Подлога За Глувци Подлога

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

9х10 инчи. Игри На Глувчето, Канцеларија Глувчето. Крпа покрие врвот и гумена основа. Издржливиот капак од ткаенина е отпорен на прашина и дамки. 9х10 инчи. Игри На Глувчето, Канцеларија Глувчето. Крпа покрие врвот и гумена основа. Издржливиот капак од ткаенина е отпорен на прашина и дамки.

Спецификација

Избор на клиент