.

.

Welliumy Womenените Пумпи Буци Сандали Со Потпетици Зашилен Прст Забава Фустан Пумпа Чевли Канцеларија Обичен Ремен За Глуждот Високи Потпетици Беж 7.5

Welliumy Womenените Пумпи Буци Сандали Со Потпетици Зашилен Прст Забава Фустан Пумпа Чевли Канцеларија Обичен Ремен За Глуждот

DEN 319.84
Залиха
Достапно за нарачка

Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Парот пумпи се најкласичниот дизајн, но никогаш не излегуваат од мода и сигурно ќе вртат глави каде и да одите.5, САД 7, САД 7.Содржина на пакетот : 1 Пар Пумпи (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам.

Спецификација

Избор на клиент