.

.

Памук Лен Фустан Панталони За Жени Дозвола Женски Планински Дрво Печатење Џеб Спортски Трчање Јога Атлетски Панталони

Памук Лен Фустан Панталони За Жени Дозвола Женски Планински Дрво Печатење Џеб Спортски Трчање Јога Атлетски Панталони

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Женски Џеб За Печатење На Планински Дрвја Спортски Трчање Јога Атлетски Панталони ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.    Специфичност на предметотсезона : Винтерген : Женски Материјал : Полиестерска Декорација : Ниедна Должина На Облека : Редовна Должина На Ракавот : Стил Без Ракави : Мода, Каузални Карактеристики : 1. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2. Стилски и мода ве прават попривлечни 3. Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Пакетот вклучува 1 ПАРЧИЊА Комбинезон : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 72см/28.35 "Колк : 105см/41.34 " Должина : 100см/39.37" . Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 76см/29.92 "Колк : 110см/43.31 " Должина : 101см/39.76" . Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 80см/31.50 "Колк : 115см/45.28 " Должина : 102см/40.16" . Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 84cm/33.07 "Хип : 120cm/47.24 " Должина : 103cm/40.55" . Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Половината : 88cm/34.65 "Хип : 125cm/49.21 " Должина : 104cm/40.94" . Големина : XXXL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Половината : 92cm/36.22 "Хип : 130cm/51.18" Должина : 105cm/41.34 " Дознајте повеќе за Облеката LYXSSBYX со посета на Нашата Страница На Брендот. Памук Лен Фустан Панталони За Жени Дозвола Женски Планински Дрво Печатење Џеб Спортски Трчање Јога Атлетски Панталони. Топла Продажба Дозвола. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. Направено од висококвалитетна ткаенина, се чувствува како меко и удобно.

Спецификација

Избор на клиент