.

.

Диоче Микро Мини Микробед Назад Перница Фрли Перница Патување Дома Спиење Вратот Поддршка Удобно, назад перница

Диоче Микро Мини Микробед Назад Перница Фрли Перница Патување Дома Спиење Вратот Поддршка Удобно, назад перница

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Диоче Микро Мини Микробед Назад Перница Фрли Перница Патување Дома Спиење Вратот Поддршка Удобно, назад перница Симпатична изглед и светли бои за вашиот избор. Одличен придружник кога сте на патување, или дома. Убаво седиште, софа, декорација на кревет.

Спецификација

Избор на клиент