.

.

Следен Костим За Капење За Жени Цветен Принт Бикини Со Висок Струк Пливање Панталони Шорцеви Долен Костим За Капење Костими За Капење Капење

Следен Костим За Капење За Жени Цветен Принт Бикини Со Висок Струк Пливање Панталони Шорцеви Долен Костим За Капење Костими

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

65 "Половината : 62-76см/24. Големина : XXL Сад Големина : 12 Велика Британија Големина : 16 Еу Големина : 42 Биста : 100-104cm/39.ако вашата стандардна големина во сад Е L, се препорачува да изберете 2xl во вашата продавница;ако вашата стандардна ГОЛЕМИНА ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Соединетите Американски Држави (S)=Кина (L);Сад (M)=Кина (XL);Сад (L)=Кина (2 XL); Сад(XL)=Кина (3 XL); Сад (2 XL)=Кина (4 XL); Сад(3 XL)=Кина (5 XL).37 "Половината : 74-88cm/29. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.92" Колк : 82-96см/32. Големина : Л Големина НА САД : 8 Велика Британија Големина : 12 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 38 Биста : 92-96см/36. Жените Висок Половината Бикини Пливање Панталони Шорцеви Дното Костим За Капење Костими За Капење ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате.

Спецификација

Избор на клиент