.

.

Жена Во Рамките На Женски Плус Големина Слоевит-Изглед Печатење Туника Туника

Жена Во Рамките На Женски Плус Големина Слоевит-Изглед Печатење Туника Туника

DEN 319.84
Залиха
Достапно за нарачка

Жена Во Рамките На Женскиот Плус Големина Слоевит Изглед Печатење Туника Туника.Туника со слоевит изглед со вметнување на печатење на вратот на лажичката за да додадете шема и боја. Опуштено вклопување. Закривен високо-низок раб. 32 " должина памук/вискоза плете, увезена машина за перење . За брендот : Кај Жената Внатре ние сме експерти за удобност со плус големина, и тоа го правиме повеќе од 100 години. Тогаш не е изненадување што ние сме еден од брендовите што одат во индустријата за облека со плус големина за неверојатно вклопување и стил на момент. Нашата цел е да се осигураме дека секогаш се чувствувате одлично и изгледате добро во нашата удобна облека во сите бои што ги сакате. 32 " должина. Памук/вискоза плете, увезени. Машина за перење.

Спецификација

Избор на клиент