.

.

- ПРО ТЦС Коленестото Вратило Предниот Печат Се Вклопува изберете: 1990-МАЗДА МХ-МИАТА, МЕРКУР КАПРИ

- ПРО ТЦС Коленестото Вратило Предниот Печат Се Вклопува изберете: 1990-МАЗДА МХ-МИАТА, МЕРКУР КАПРИ

DEN 511.84
Залиха
Достапно за нарачка

Фел-Про дихтунзите нудат 100% запечатување на возилото со материјали специфични за апликацијата за да ви дадат решенија за запечатување со перформансите и издржливоста професионалци доверба Ги Исполнува или ги надминува сите оригинални спецификации на опремата. Специфичен дизајн на апликација за да се обезбеди совршено вклопување. Дизајниран за опкружување за поправка на запечатување. Потврдено за вклопување, форма и функција. Ненадминат квалитет на кој може да му верувате. Ги вклучува сите делови потребни за завршување на поправката, освен ако не е поинаку наведено. Одговара Изберете : 1990-1991 МАЗДА МХ-5 МИАТА 4 Цил 1,6 Л 1991 МЕРКУР КАПРИ 4 Цил 1,6 Л 1988-1992 ФОРД ФЕСТИВАЛ 4 Цил 1,3 Л 1986-1991 МАЗДА 323 4 Цил 1,6 Л 1988-1989 МЕРКУР ТРАГАЧ 4 Цил 1,6 Л 1990-1991 мазда штитеник 4 цил 1.8 Л 1991 ФОРД ПРИДРУЖБА 4 Цил 1.8 Л 1991 МЕРКУР ТРАГАЧ 4 Цил 1.8 Л И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО Во НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ За Да Проверите.

Спецификација

Избор на клиент