.

.

Северна Каролина Pre Прем Маичка

Северна Каролина Pre Прем Маичка

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Спорт ова Шевовите wordmark четвртина-поштенски кога сакате да флекс вашиот чикаго Младенчињата гордост. Раглан ракавите ја зголемуваат просторијата за раце за удобност, додека потсмевачкиот врат нуди дополнителна покриеност. Различни Чикаго Младенчињата графика заврши овој врв за стилски слој. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Официјално лиценциран. 1/4-Поштенски. Машинско перење со облека внатре кон надвор, исушете се ниско. Материјал : 100% Полиестер. Раглан ракави. Графика за печатење на екранот. Увезени. Рамен брава шиење. Марка : Шевовите. Лесна јакна погодна за благи температури. 1/4-Поштенски. Олимписка јака со патент гаража. Долг ракав.

Спецификација

Избор на клиент