.

.

Потпис од Леви Штраус и Ко. Машки и големи машки столар Jeanан

Потпис од Леви Штраус и Ко. Машки и големи машки столар Jeanан

DEN 383.68
Залиха
Достапно за нарачка

Потпис од Levi Strauss & Co. ™ Машки фармерки на столар обезбедуваат сигурна целодневна удобност и функционален добар изглед. Изработени со издржлив, истегнат премиум флекс тексас, тие имаат модерен низок пораст, опуштено вклопување и права нога. Практичен џеб за јамка и чекан ви овозможува да се справите со проектите за домаќинството или да ги ставате вашите работи во стил. Предните наклонети џебови и пространите џебови за грб ги складираат телефонот, картичките и клучевите. 99% памук, 1% еластан. Twill. Редовно вклопување. Директно отворање на нозете. Низок пораст. Потпис од Леви Штраус и Ко. Машки фармерки на столар обезбедуваат сигурна целодневна удобност и функционален добар изглед. Изработени со издржлив, истегнат премиум флекс тексас, тие имаат модерен низок пораст, опуштено вклопување и права нога. Практичен џеб за јамка и чекан ви овозможува да се справите со проектите за домаќинството или да ги ставате вашите работи во стил. Предните коси џебови и пространите џебови за грб, ги складираат телефонот, картичките и клучевите . ZIP мува. Стајлинг со 5 џеб. Машинско миење.

Спецификација

Избор на клиент