.

.

- Сакраменто Кингс Таилгатер килим 5 'х6'

- Сакраменто Кингс Таилгатер килим 5 'х6'

DEN 2559.84
Залиха
Достапно за нарачка

Започнете да ја покажувате гордоста на вашиот тим со Подлога За Задна Врата Од Решенија за Спортско Лиценцирање. Направено со 100% најлонски тепих во вистински бои и рециклирана винилна подлога што не се лизга. Подредените граници додаваат издржливост и стил. Официјално лиценциран и хромоџет-печатен во вистински тимски бои за живописна, трајна боја. Лиценцирани Производи.

Спецификација

Избор на клиент