.

.

Најголемата Бреза Пластика Сечење Одбор Овошје Зеленчук Сечкање Нелизгачки Блок Кујна Готвач Алатка За Сечење Одбор

Најголемата Бреза Пластика Сечење Одбор Овошје Зеленчук Сечкање Нелизгачки Блок Кујна Готвач Алатка За Сечење Одбор

DEN 303.84
Залиха
Достапно за нарачка

спецификација : . таблата за сечкање се користи за сечење овошје, леб, зеленчук итн. таблата за сечење е дизајнирана да биде отпорна на лизгање и да може да виси. направено од материјал за храна, безбеден, нетоксичен и еколошки. закачки за чистење со вода со сапуница и без иритирачки мирис. Не ја апсорбирајте водата и не се држете до маслото. т . наслов Име : Сечење Одбор. материјал : Храна ОДДЕЛЕНИЕ пп. примена : Овошје, Зеленчук, Месо Без Коски, Варена Храна итн. тфеатура : Отпорна На Високи И Ниски Температури, Лесно Перење, обесена, Отпорна на Корозија. t Size : S : 24cm x 16cm/9.45 " x 6.3", M : 29cm x 20cm/11.4 " x 7.87", L : 36cm x 25cm/14.1 " x 9.84", Дебелина : 0.8 cm/0.32 " (Прибл.). т . тноти : . поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. ве молиме дозволете мала разлика во димензијата поради различно рачно мерење. т . Вклучен пакет : . Табла за Сечење т1 х (Други Не Се Вклучени) даска за Сечкање се користи за сечење овошје, леб, зеленчук итн. Таблата за сечење е дизајнирана да биде отпорна на лизгање и да може да виси. Изработен од материјал за храна, безбеден, нетоксичен и еколошки. Лесно за чистење со вода со сапуница и без иритирачки мирис. Не ја апсорбирајте водата или не се држете до маслото. Сечење Одбор. Сечење Одбор.

Спецификација

Избор на клиент