.

.

Јога Панталони Жени Класични Тенки Разгорени Заострени Секојдневни Фармерки Со Висок Струк

Јога Панталони Жени Класични Тенки Разгорени Заострени Секојдневни Фармерки Со Висок Струк

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

[Функција]Сезона : Пролет, Aut И Зима Пол : Жени Повод : Секојдневен, дневни панталони должина : панталони Материјал : Полиестерстил : Мода, Секојдневен што добивате : табела СО Панталони ОД 1 ПАРЧЕ : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 62-68см/24.41"-26.77" : 78-94см/30.71"-37.01" Должина : 100см/39.37"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 66-72см/25.98"-28.35" : 82-98см/32.28"-38.58" должина : 102см/40.16"големина : л сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 половината : 70-76см/27.56"-29.92" : 86-102см/33.86"-40.16" Должина : 104см/40.94" јога панталони со џебови за жени. Женска Активна Облека. Јога Панталони За Жени, Хеланки За Вежбање Со Висок Струк со Џебови. Женски Јога Хеланки со Џебови Панталони За Печатење Во Теретана Со Висока Компресија на Половината. [Прилики] велосипедизам, одбојка, вежбање, фитнес, кревање тегови, трчање, секаков вид тренинг или секојдневна секојдневна употреба.

Спецификација

Избор на клиент