.

.

Кингстон Месинг Ктцл Кларемонт Тоалет Резервоарот Рачката, Полиран Хром

Кингстон Месинг Ктцл Кларемонт Тоалет Резервоарот Рачката, Полиран Хром

DEN 1103.52
Залиха
Достапно за нарачка

Исфрлете ги вашите проблеми со рачката на резервоарот За тоалет Кингстон Месинг Кларемонт. Тоа ќе всади безвременска и елегантна привлечност во вашата бања. Одликувајќи се со метална рачка, ова украсно парче е инсталирано за неколку минути и ќе го трансформира изгледот на вашата бања. Достапно е во повеќе завршетоци за лесно координирање со вашиот постоечки декор. Цврста Лиена Месинг Конструкција. Совршено се координира Со Колекцијата Кларемонт. Кларемонт Дизајн. Одговара На Повеќето Механизам Вода Плакарот.

Спецификација

Избор на клиент