.

.

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Религиозни среќни моменти инспирација сив збор дизајн сива фарма куќа рустикална врамена giclee текстурална уметност од Стефани работник Марот Мар?

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Религиозни среќни моменти инспирација сив збор дизајн сива фарма куќа рустикална врамена giclee текстурална

DEN 1055.84
Залиха
Достапно за нарачка

Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од жито од дрво од 1,50 инчи, за да додадеме длабочина и димензија. Димензии : рамка од 16 x 1,5 x 20 инчи. Подготвени да висат не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн на уметник'Стефани работник Марот.

Спецификација

Избор на клиент