.

.

Dyegold Henley Блузи За Жени Дами Симпатична Удобна Хенли Дуксери Жени Есенски Фустани Жени Обични Кошули Y2K Облека Fall Мода Божиќни Тексас Кошули За Жени Трендовски Женск

Dyegold Henley Блузи За Жени Дами Симпатична Удобна Хенли Дуксери Жени Есенски Фустани Жени Обични Кошули Y2K Облека Fall Мода

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Повеќе Стил : Меката ткаенина за дишење на женскиот врв со долги ракави е многу удобна против вашата кожа. Лесно За Спарување : овие врвови На хенли Со долги ракави Со пролет И Fall лесно се стилизираат со фармерки, здолниште, хеланки, шорцеви, слаби панталони и потпетици или чизми.Женската хенли кошула со долг ракав лесно се комбинира со палто,фармерки, хеланки, шорцеви, слаби панталони и секси потпетици или чизми или пристоен изглед. Карактеристики : копче декори причинско-последична хенли кошули за жени со долги ракави, v вратот маици жени, капка рамо, обична боја, лабава фитинг пуловер врвот.Тоа е многу мек, еластичен и удобен материјал за против вашата кожа.И вие сте во можност да го напикате во хеланки, да го носите еден куп различни начини.

Спецификација

Избор на клиент