.

.

Маици Женски Графички Букви Печатени О-Вратот Краток Ракав Врвот Забава Повик Дното Празник Дневна Облека Маици За Жена

Маици Женски Графички Букви Печатени О-Вратот Краток Ракав Врвот Забава Повик Дното Празник Дневна Облека Маици За Жена

DEN 335.84
Залиха
Достапно за нарачка

95" женски Круг Вратот Долг ракав обичен моден секојдневен врвот ИЗРАБОТЕН од МЕКА ТКАЕНИНА, ИЗДРЖЛИВ, растеглив и дише, тој е одличен избор за облека.Стилски изложени детали за шиење на деколте, нежна, нежна и практична декорација на копчиња и Маичката со тенок фит ја истакнува фигурата на жената.59" големина : l сад : 8 велика британија : 12 Еу : 38 биста : 104cm/40.11" ракав : 18.Секојдневно носење, дом, работа, улична облека, забава, состаноци, одмор, шопинг, кафуле и други секојдневни прилики.

Спецификација

Избор на клиент