.

.

Ултрасофт маица и џогер со машка маичка на Ханес, сет на француски пижами, 2-парчиња, големини S-5XL

Ултрасофт маица и џогер со машка маичка на Ханес, сет на француски пижами, 2-парчиња, големини S-5XL

DEN 447.84
Залиха
Достапно за нарачка

Подготвени за кревет? Ханес ве покриваше со утеха со овој сет со два парчиња кратки ракави и француски сет за пижами на Тери Јогерс. Изработена во најмекиот ткаенина за лесно опуштање, овој сет на пижами има само-ткаенина лента, копче за летање и џебови од странични страни за да ги задржите вашите најважни работи. Овој сет за пижами за мажи прави одличен додаток на вашата дневна облека и доаѓа во големини до 5x L и во различни бои. Материјал : 60% памук/40% модал. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 маица и 1 пар панталони со џогер. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина на маица со големина : стил на пулвер; екипаж; кратки ракави. Карактеристики на пантолоните : стил на влечење; летање на копче; еластична половината за дополнителна удобност; Врза за влечење; џебови од страничен спој. Машка маица и џогери Француски Тери Пижама поставени од Ханес.

Спецификација

Избор на клиент