.

.

Креативно ко-оп-метален метален лустер со 3-ниво со светла и висечки дрвени мониста

Креативно ко-оп-метален метален лустер со 3-ниво со светла и висечки дрвени мониста

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Со својот тристепен дизајн и детали со брада, овој лустер за изработка на изјава додава храбар стил на кој било простор од вашиот добро назначен дом. Нејзините исушени детали совршено се спаруваат со гроздовен украсен wallид, додека неговиот отворен дизајн носи вечен стил на кој било простор. Додадете го ова парче во дневната соба за да се закотви еклектичен аранжман во Бохо, а потоа спарете го со перници на Paisley-форма и статуети на Буда за смирувачки и кохезивен изглед. Неговите неутрални нијанси го прават совршена опција за драпење во која било монохроматска палета на бои. Без разлика дали ги осветлувате вечерите за семејство за време на викендот во трпезаријата или во соседството, кои влегуваат во сад, овој впечатлив дизајн е совршен додаток на вашиот луминален ансамбл. Совршен за фоаје или трпезариска маса. Декоративните дрвени мониста се идеални за тропски или рустикален декор. 20 "l x 20" w x 19 "ч.

Спецификација

Избор на клиент