.

.

Фустани За Жени Плус Големина Женски Лабава Екипажот Вратот А-Линија Без Ракави Цветни Макси Дозвола А-Линија Фустани Зелена И

Фустани За Жени Плус Големина Женски Лабава Екипажот Вратот А-Линија Без Ракави Цветни Макси Дозвола А-Линија Фустани Зелена

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Накратко, ако сакате да носите фустани, тогаш ова лето овој фустан ќе биде задолжителен за вашиот плакар!. *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики. Можете исто така да го носите ова здолниште со капа, и за да ја истакнете вашата мода, но и да играте добар ефект на сенка. Овој фустан можете да го носите на плажа со боси нозе на мекиот песок, да го почувствувате летното сонце и вечерниот ветер; можете да го носите на забава на пријател за да уживате во забавното време; секако дека можете да го носите и овој удобен фустан кога пазарувате, правите домашни работи или едноставно останувате дома, тоа ќе ви даде добро искуство!.Извинете За Непријатностите.

Спецификација

Избор на клиент