.

.

Фишо 2-6Т Бебе Девојка Виножито Шарени Повик Качулка Патент Дуксер Детски Палто Облека Блузи

Фишо 2-6Т Бебе Девојка Виножито Шарени Повик Качулка Патент Дуксер Детски Палто Облека Блузи

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава од страна на saidsome од Joybuy пазар.Детали за производот карактеристики : 100% сосема нов нов и висок квалитет дали се грижите дали материјалот од облеката ќе ја повреди кожата на вашите мали деца? Нашите тимови се изработени од памук, меки и дише, безопасни за детската кожа карактеристичен и уникатен дизајн го прават вашето малечко да добие многу комплименти со овој дуксер обичен дуксер за бебиња со пруги со виножито есенски дуксер со патент со патент, што ќе ги направи вашите деца да изгледаат кул и привлечно дуксерот има големина 5, погоден за носење бебе од 2 до 6 години во пролет/aut и машинското перење и миењето раце се достапни. Погоден за секојдневно носење, пикник и фотосесија погледнете ја Табелата со Големини подолу за детали во описот на производот пред да купите табела Со големина : Големина - - - - - Биста - - - - Врвот LengthSleeveAge9069cm/27.17"40cm/15.75"34cm/13.39"2 Y10072cm/28.35"42cm/16.54"36cm/14.17"3 Y11075cm/29.53"45cm/17.72"38cm/14.96"4 Y12078cm/30.71"47cm/18.50"40cm/15.75"5 Y13081cm/31.89"50cm/19.69"42cm/16.54"вклучен 6 пакет : 1*Дуксер Белешка : 1,1 инч=2, 54см2.Ве молиме дозволете грешка од 1-3 см поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите.3.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам!бебе шарени дуксердевојка дуксер дуксертраинбоу Шарени Патент Дуксердолг Ракав95% памук бебе шарени дуксер. девојка дуксер дуксер. Виножито Шарени. Дуксер Со Патент Со Качулка. Долг Ракав. 95% памук.

Спецификација

Избор на клиент