.

.

Aluratek Battery Case - Надворешна батерија - Li -Pol - Mah

Aluratek Battery Case - Надворешна батерија - Li -Pol - Mah

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Aluratek Battery Case Надворешна пакет на батерии-Карактеристики и придобивки од клучот LI-POL : Одличен дизајн Алуратек литиум-јонска батерија е куќиште на батерии што се полнат со скриен во лесен, елегантен случај со тврда школка, дизајниран за да го заштити и удвои времето кога ќе разговарате , репродуцирајте MP3's, веб -прелистајте, играјте игри и гледајте видеа . Полнење и Syncno треба да го извадите i Phone 4/4s од случајот. Лесно наполнете го и синхронизирање на вашиот i Phone со помош на USB -кабелот и приклучете го кој било USB -порта на вашиот компјутер . Индикатор за статус Интегриран LED -индикатор за LED на дното на уредот ви кажува точно колку е оставена моќност. Капацитетот е прикажан со бројот на LED.

Спецификација

Избор на клиент