.

.

Тропска палма на „Ступел индустрија“ со поглед на сончева планинска долина галерија галерија завиткана од платно печатење wallидна уметност, 30х13

Тропска палма на „Ступел индустрија“ со поглед на сончева планинска долина галерија галерија завиткана од платно печатење wallидна

DEN 457.44
Залиха
Достапно за нарачка

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 30 x 1,5 x 13 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : палма; Arecaceae; Дрво; Растенија; Лето; Тропски; Планини. Дизајн од Денис Фрејтс.

Спецификација

Избор на клиент