.

.

Гарда за осип на девојчињата

Гарда за осип на девојчињата

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Облечете го вашето малечко за еден ден во базенот или плажата во овој чувар на осип на девојчињата од Wonder Nation. Изработено е од мека и издржлива мешавина од полиестер-спандекс што брзо се суши и ја држи својата форма и има збир на кратки ракави, деколте на екипажот и директно полите за да обезбеди удобно вклопување. Големата, светло обоена графика на предната страна додава личност во нејзината летна гардероба. Овој врв на рашгард со лесна нега е достапен во разновидни бои и графики и ќе направи одличен партнер за спарување за нејзиниот костим за капење и вода за капење. Wonder Nation нуди најразлични удобни стилови за најразлични прилики и им овозможува на децата да бидат среќни, да се забавуваат и едноставно да бидат деца без да се грижат за тоа што го носат. Чувар на осип на девојчињата на чудо нација : 82% полиестер, 18% спандекс. Рашгуард. Графички нанапред. Деколте на екипажот. Кратки ракави. Внатрешно означување. Еден дел . Достапно во разновидни стилови. Машинско миење ладно со слични бои, нежен циклус, користете само белило што не е хлор кога е потребно, да се исуши линијата, не пеглајте, не исушете чисто.

Спецификација

Избор на клиент