.

.

Лесни улични пумпи за пети на улица VI

Лесни улични пумпи за пети на улица VI

DEN 607.84
Залиха
Достапно за нарачка

Создаден со класичен дизајн на квадратни пети, VIX од Easy Street прави одлична опција за секоја пригода за облекување. Детално со испреплетени преклопување, ниската тенка пета обезбедува совршен лифт и стабилност за лесно абење. Великодушно постепено и супер флексибилно за тотална удобност. Лесна флексија или лесна надворешна плоча за танцување. Испреплетен дизајн на преклопување. Ниска тенка потпетица за фустани за додадена стабилност и лесно носење.

Спецификација

Избор на клиент