.

.

Држач за Четки за Заби ксинруи ѕид Монтиран Цртан Филм Животински Модел Висококвалитетна Пвц Креативна Решетка За Четки За Заби За Бања

Држач за Четки за Заби ксинруи ѕид Монтиран Цртан Филм Животински Модел Висококвалитетна Пвц Креативна Решетка За Четки За Заби

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава ксинруи од пазарот Џојбај.Опис : држачот за четка за заби има силен дизајн на вшмукување, кој може да ја одржува вашата четка за заби сува и заштитена од прашина и штетни бактерии.Држачот за четки за заби има цртан филм животински модел, што може да ја направи вашата бања поживописна.Изработен од висококвалитетен пвц, тој е издржлив и цврст.Должината на држачот за четка за заби е 7,5 см, ширината е 4 см, дијаметарот на вшмукувачката чаша е 5cm.It погоден е за бања, кујна, студентски дом, училиште и секојдневна употреба.Име на ставка : Држач За Четкаматеријал : Пвц Големина Детали : Должина : 7,5 см/2,95", Ширина : 4см/1,57", Дијаметар На Вшмукување чаша : 5см/1,97 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 Х Држач За Четки За Заби(други додатоци не се вклучени.) Држачот за четки за заби има силен дизајн на вшмукување, кој може да ја одржува вашата четка за заби сува и заштитена од прашина и штетни бактерии. Држачот за четки за заби има цртан филм животински модел, што може да ја направи вашата бања поживописна. Изработен од висококвалитетен пвц, тој е издржлив и цврст. Должината на држачот за четка за заби е 7,5 см, ширината е 4 см, дијаметарот на вшмукувачката чаша е 5 см. Таа е погодна за бања, кујна, студентски дом, училиште и секојдневна употреба.

Спецификација

Избор на клиент