.

.

Wrangler Baby & Toddler Boys краток ракав ткаена кошула со ткаени шорцеви, сет од 2 парчиња, големини 12м-5Т

Wrangler Baby & Toddler Boys краток ракав ткаена кошула со ткаени шорцеви, сет од 2 парчиња, големини 12м-5Т

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Ова кратки ракави за бебиња на Wrangler; копчето предно; печатење на сите. Карактеристики на шорцеви : влечење на стилизирање со еластична лента за половината за удобност; Стајлинг со 4 џеб. Кошула со кратки ракави на Wrangler и повлечете ги шорцевите за момчињата и момчињата за мали деца.

Спецификација

Избор на клиент