.

.

Бебе елен Алараја Девојки девојки Метални чизми

Бебе елен Алараја Девојки девојки Метални чизми

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Металниот чизми на мали деца со цветна облога е модерен и удобен и совршен за секоја пригода. Совршено за бебињата кои учат да одат и мали деца што се во движење. Металик синтетички горен. Затворање на кука и јамка за лесно вклучување и исклучување. Декоративно цвеќе. TPR Outsole.

Спецификација

Избор на клиент