.

.

Езеро правила рустикална листа типографија графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност

Езеро правила рустикална листа типографија графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 13 x 1,5 x 30 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 10 x 1,5 x 24 големи : 13 x 1,5 x 30. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на издржлива поддршка за MDF, а потоа совршено завршени. Уметничките дела се однесуваат на : езерото, езерото куќа, езерските правила, рустикалното, кабината, шумата. Дизајн од Куртни Гун. Совршено се вклопува во која било дневна соба, ден, ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или соба за кревет . Текстот вклучува : Правила на езерото. Разбудете се насмеани. Потопете го Сонцето. Оди на риболов. Седнете покрај огнот. Соберете со семејство. Уживајте во зајдисонцето.

Спецификација

Избор на клиент