.

.

Mohawk Home Prismatic Ember Tan Transational Tribal Tribal Marcocan Precision Printed Area reg, 8'x10 ', тен

Mohawk Home Prismatic Ember Tan Transational Tribal Tribal Marcocan Precision Printed Area reg, 8'x10 ', тен

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Магливиот, сликарски инспириран апстрактен медалјон го наоѓа своето влијание од глобалната племенска уметност во еден-на-еден вид дизајн на килимот на домовите на Мохавк Ембер во тен, големина 8 'x 10'. Вознемирените нијанси на неутрален тен, мока, кафеава, сива, сина и чаша создаваат мирна аура совршена за секоја дневна соба или јадење област. Повторувајте ја секоја просторија со зрачна боја и оригинални уметнички дела дигитално печатени на еколошко кадифен платно на меко и дамки отпорни на предиво од Еверстранд, одржливо рециклиран полиестер. 100% полиестер (Everstrand Pet). Цитната подлога со точна или слична големина на вашиот килим е од суштинско значење за одржување на вашиот килим привлечен и долготрајно. Мохавк секогаш препорачува употреба на подлога за килим отпорна на лизгање под вашиот килим . Мерки : 8'x10 'Висина на купот : 0,41 инчи. Прецизната боја на инјектиран исечен куп изработен од Ever Strand Non-Skid La Tex Recoding обезбедува зафат и му помага на килимот да остане на место. Дамки и избледени отпорни влакна. Семејна соба; Кујна; Трпезарија; Домашна канцеларија; Спална соба; Дневна соба; Гејмерска соба; Подрум; Соба за перење.

Спецификација

Избор на клиент