.

.

Студената индустрија Среќна Jackек-о-фенерска насмевка Графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна уметност, дизајн од Тејлор Шенон Дизајнс

Студената индустрија Среќна Jackек-о-фенерска насмевка Графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна уметност,

DEN 358.56
Залиха
Достапно за нарачка

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 30 x 1,5 x 40 инчи. Затегнати големини на платно вклучуваат стандард : 16 x 1,5 x 20 големи : 20 x 1,5 x 30 x -во -во -голем : 30 x 1,5 x 40 преголема : 36 x 1,5 x 48. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Уметнички дела се однесуваат на : тиква, Ноќта на вештерките, Jackек-О-фенер, насмеани, сезонски. Дизајн од Тејлор Шенон Дизајнс.

Спецификација

Избор на клиент