.

.

Подобри домови и градини - ламба за табела со тркалезна школка

Подобри домови и градини - ламба за табела со тркалезна школка

DEN 5412.80
Залиха
Достапно за нарачка

Подобрите домови и градини околу гео -ламбата е украсена со зачудувачка завршница на абалонски бисер и тркалезна геометриска конструкција. Цилиндричната сенка нуди безвременски стил и класичен дизајн. Loveе сакате како абалонскиот бисер го одразува сјајот на сијалицата кога е осветлена. UL сертифициран во согласност со национално признатите безбедносни стандарди, оваа модерна, приклучок во табела за ламба е погодна за употреба во затворен простор на суви локации. Оваа ламба за табели за школка вклучува тринаесет вати -сијалица CFL и има чист кабел заедно со ротирачки, приклучок за приклучок. Одликувајќи се со градежништво во абалонска бисерна завршница, оваа табела за ламба е совршена за акцентирање на вашиот декор за дома. Подобри домови и производи за производи за градини вклучува многу декор предмети. Можете лесно да ги пронајдете вистинските артикли со тоа што барате специфичен вид на производ, проверка на категории или прелистување по колекција. Можете лесно да ја надградите просторијата и да ја направите да изгледа поголема со додавање на светлосни тела или ламба. Држачите на свеќи се одличен начин да се направи секоја просторија да се чувствува поинтимна, а килимите и декоративните перници ја прават вашата спална соба или дневна соба да изгледа повеќе добредојдено. - Направено од школка. Вклучете ја табелата за ламба. Вклучува (1) 13 вати CFL сијалица. Тип на прекинувач - Ротари. Локација на прекинувачот - штекер. Оваа фигура е UL сертифициран во согласност со национално признатите безбедносни стандарди. Оценето со сува локација. Погодно за употреба во затворен простор. Напон - 120 V. Јасен кабел. Димензии на сенка - 8,5 "dia x 9" H.

Спецификација

Избор на клиент