.

.

Мажи Кои Сонуваат За Бел Божиќ Но Ако Истече Белото Ќе Пијам Црвена Маица Смешно Вино Маица-ХХЛ Графички Маици

Мажи Кои Сонуваат За Бел Божиќ Но Ако Истече Белото Ќе Пијам Црвена Маица Смешно Вино Маица-ХХЛ Графички Маици

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Ова е сезоната за вино од сите бои! Мажи Кои Сонуваат За Бел Божиќ Но Ако Истече Белата Боја Ќе Пијам Црвена Маица Смешна Винска Маичка (Хедер Црвена) - ХХЛ зуеше . Ова Е ХХЛ Хедер Црвена Мека Удобна Смешна Маица за Мажи што ја продаваат Луди Маици За Кучиња. Нашите експерти ги собраа најдобрите шеги, саркастични цитати и филмски референци загарантирани да се смеат. Ние користиме Само ЕДЕН ОД ЕДЕН ВИД : Ексклузивна Луда Маица за Кучиња брендирана маица дизајнирана и печатена во САД. ПРОФЕСИОНАЛНО ПЕЧАТЕНИ : Супер меки смешни и одлични маици со мастило од највисоко ниво за печатење што трае. НЕ ЧЕКАЈТЕ : овие Маици се жешки од пресите и ќе направат да изгледате одлично. ГАРАНТИРАНО ЗАДОВОЛСТВО! Нашите маици се тенки, затоа нарачајте поголема кошула ако сте помеѓу големини. Машина за перење (измијте внатре во ладна вода, висат суви). МЕНС ФИТ : Ова е вградена машка кошула направена од памук што се врти со прстен. Тоа е растеглив, супер мек материјал, но вградените маици се тенки, затоа нарачајте поголема кошула ако сте помеѓу големини.

Спецификација

Избор на клиент