.

.

Activeенска Авиа Активна мода капри

Activeенска Авиа Активна мода капри

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Чувајте стилски додека останувате активни во овие модни Капри од Авиа со живописни странични панели. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. Rise : 11 ”; приближно. ИНСЕАМ : 25 ”. Опремени. Повлечете стајлинг. Тело : 80% најлон/20% спандекс; Странични панели : 80% полиестер/20% спандекс. Машина за перење. Увезени.

Спецификација

Избор на клиент