.

.

Хаити Жени Секојдневен Костуми Еднобојни Салон Поставува Долги Ракави Облека Улична Облека Тренерки Лето V Вратот Розова М

Хаити Жени Секојдневен Костуми Еднобојни Салон Поставува Долги Ракави Облека Улична Облека Тренерки Лето V Вратот Розова М

DEN 607.84
Залиха
Достапно за нарачка

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Дводелна Облека, Салон Сетови, Жени Блузи И Шорцеви Тип На Шема : Цврста Боја : Каки, Сина, Сива, Розова (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестерско Деколте : V Должина На Вратот : Колковите Должина На Ракавот : Долги Ракави Должина На Шорцеви : Краток Струк : Висок Струк Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зимска Пригода : Погоден Секојдневен, Дневен, Кантри Концерт, Дом, Вокации, Надвор, Забава, Клуб, Ноќно Излегување, Улица, Состаноци, ВИКЕНД, КАНЦЕЛАРИЈА, УЧИЛИШТЕ, ПЛАЖА, ОДМОР, ПАТУВАЊЕ ИТН.Карактеристики : 1. Обични 2 парчиња облека, одлична ткаенина, мека, дише и ве одржува удобно.2. Врвовите со долги ракави+шорцеви поставена карактеристика : долг ракав, висок струк, шорцеви до колена со ремен, опуштен, секојдневен стил.3. Салонот е совршен за секојдневно секојдневно носење, забава, спорт, јога, вежбање, фитнес, тренинг, трчање, џогирање, спортска облека, домашна облека,носење сон итн. Содржина на пакетот : 1 Х Жени 2 Парчиња Поставени (Други Додатоци Не Се Вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Летен Салон, Секојдневен Лабав 2 Парчиња Облека за Дами, Блузи и Шорцеви Секојдневен Костум. Материјал-100% Полиестер. Ткаенината е Мека и Еластична, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Дводелни Облеки За Жени Лето, Долги Ракави, В Врвови На Вратот и Шорцеви Со Висок Струк, Ремен, Лабаво Вклопување, Цврсти Врвови И Комплети Шорцеви, Секојдневни и Стилски. Повод-Секси Салони За Жени Совршени За Пешачење, Клубска Облека, Работа, Бизнис, Одмор, Патување, Шопинг, Забава, Клуб, Скара, Дом и Секојдневна Секојдневна Облека. Овие Широки Комплети Панталони За Нозе Ќе Го Направат Вашиот Одмор Малку Повеќе Стилски И Лесен!. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини На Сликата При Купување.

Спецификација

Избор на клиент