.

.

Ексклузивна маица за лого на шампиони девојки, големини 7-16

Ексклузивна маица за лого на шампиони девојки, големини 7-16

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Покажете ја својата спортска страна во оваа кул ексклузивна маица за лого од Шампион. Лесна ткаенина и ладно печатење на екранот на предната страна даваат одличен почеток на активните денови. Вратот на екипажот. Кратки ракави. Печатење на екранот со лого на шампион однапред. 95% памук/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Шампион ексклузивна маица за лого за девојчиња.

Спецификација

Избор на клиент