.

.

Доминик на отворено алуминиум и плетен сет за јадење со стаклен врв, сребро, сиво

Доминик на отворено алуминиум и плетен сет за јадење со стаклен врв, сребро, сиво

DEN 9599.84
Залиха
Достапно за нарачка

Свртете го вашиот двор на место за да бидете ова лето со овој убав сет за јадење на отворено; Ограничен и рафиниран, овој сет на маса и шест столчиња се оддалечува со опасноста на отворено јадење од минатото, давајќи им на вас и на вашите гламурозно ново место за кршење леб и создавање спомени. Нежните површини на темпераментот на стаклото не е само луксузна; Тоа го прави расчистувањето потоа ветре. Вклучува : една (1) табела и шест (6) столчиња. Материјал за табела : Темпречено стакло. Материјал за столици : мрежа на отворено. Материјал за рамки : алуминиум докажан од 'рѓа. Материјал за рака на стол : Фаукс дрво. Стакло финиш : јасно. Плетен финиш : сива. Заврши рамка : Сребрена. Заврши за столче : природно. Потребно е собрание. Рачно изработени детали. Димензии на табелата : Висок 35,50 инчи длабок x 63,00 инчи широк x 28,50 инчи. Димензии на столот : 24,50 инчи длабоко x 22,25 инчи широк x 33,50 инчи високи. Димензии на седиштата : 18,00 инчи длабоко x 19,00 инчи широк x 17,00 инчи високи.

Спецификација

Избор на клиент