.

.

Побрзајте, додека Залихите Траат ХИМИВЕЈ Џогери Жени Обични Памучни И Ленени Цврсти Врвки Еластични Половини Долги Прави Панталони Темно Сиви

Побрзајте, додека Залихите Траат ХИМИВЕЈ Џогери Жени Обични Памучни И Ленени Цврсти Врвки Еластични Половини Долги Прави Панталони

DEN 319.84
Залиха
Достапно за нарачка

Жените Секојдневен Памук И Лен Цврста Врвка Еластична Половината Долги Директно Панталони Карактеристики. 1. Изработен е од висококвалитетен материјал, доволно издржлив за секојдневно носење. 2. Стилски, рачен дизајн ве прави попривлечни 3. Добро дизајниран и опуштен за да ве направи попривлечни 4. Удобно и лесно за носење, што ве прави поудобно 5. Совршен за улица, секојдневно, забава, сигурен сум Дека Ќе ви се допадне Информации За Производот. Сезона : Пролет, Лето, Aut Пол : Женска Пригода : Секојдневен/Уличен Материјал. Тип На Шема Стил На Цврста Боја : Секојдневен,моден Тип На Тело : вистинска Дебелина : Стандарден метод на Перење : ладно миење Раце, закачување или сушење на линија Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Панталони Големина САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА Еу Должина На Половината С 4 8 34 72см/28,35" 96см/37,80" 99см/38,98" Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 72см/28,35" колк : 96см/37.80" должина : 99см/38.98" табела со големини : големина : с сад : 4 велика британија : 8 еу : 34 половината : 72см/28.35" Колк : 96см/37.80" должина : 99см/38.98"големина : м сад : 6 велика британија : 10 еу : 36 ПОЛОВИНАТА : 76СМ/29.92" колк : 100см/39.37" Должина : 100см/39.37"Големина : Л Сад : 8 велика Британија : 12 еу : 38 половината : 80см/31.50" Колк : 104СМ/40.94" должина : 101см/39.76"големина : xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 половината : 84см/33.07" колк : 108см/42.52" должина : 102см/40.16"Големина : ххл сад : 12 велика Британија : 16 еу : 42 половината : 88см/34.65" Колк : 112СМ/44.09" Должина : 103см/40.55" лесна и дише ткаенина за максимална удобност во топло време. Технологијата што ја отстранува влагата ве одржува суви и ја намалува потта. Разновиден дизајн кој може да биде облечен нагоре или надолу. Опсег на големини и бои за да одговараат на обликот на телото и стилот на секој маж. Пристапни цени за висококвалитетни летни панталони.

Спецификација

Избор на клиент