.

.

Копчињата Ле Бутон црна 1 4 дупки

Копчињата Ле Бутон црна 1 4 дупки

DEN 189.12
Залиха
Достапно за нарачка

Изнесете ја вашата лукава страна со црни копчиња со 4 дупки на Ле Бутон. Користете ги овие црни копчиња на облека или како фокусна точка во накит, украсување дома или занаетчиски проекти. Повеќе од 130 години Блументал Лансинг е дестинација за копчиња за шиење, копчиња за новини, занаетчиски копчиња, копчиња за малопродажба и копчиња за големо. Тука ќе ги најдете најдобрите копчиња во светот за секоја пригода, сезона и тема. Како еден од најголемите добавувачи на картички со картички во светот, ние произведуваме копчиња во секој стил, дизајн и материјал што може да се замисли. Со опсези на производи, вклучувајќи копчиња за замена, модни копчиња, занаетчиски копчиња, затворања и многу повеќе, нашиот асортиман на копчиња им помага на потрошувачите да додадат совршен допир за завршна обработка на нивните модни проекти. Le Bouton Black 1 "копчињата со 4 дупки се совршени за сите ваши домашни шиење и потреби за замена, 2 парчиња : црна мат финиш. Големина 1" (25мм). Материјал 100% уреа. Машина за перење. Овој пакет копчиња е одличен за шиење или занаетчиски проекти.

Спецификација

Избор на клиент