.

.

BUIgtTklOP Нема Граници Долги Ракави Фустани За Жени, Женски Долг Ракав Печатење Круг-Вратот Дами Одмор Излет Долг Фустан

BUIgtTklOP Нема Граници Долги Ракави Фустани За Жени, Женски Долг Ракав Печатење Круг-Вратот Дами Одмор Излет Долг Фустан

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Големина : С - - - - - САД : 4-ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8-ЕУ : 34-Биста : 86см/33.86" - - - - - Должина : 98см/38.58". Големина : М - - - - - САД : 6-ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10-ЕУ : 36-Биста : 90см/35.43" - - - - - Должина : 99см/38.98". Големина : Л - - - - - САД : 8-ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12-ЕУ : 38-Биста : 94см/37.01" - - - - - Должина : 100см/39.37". Големина : XL - - - - - САД : 10-ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14-ЕУ : 40-Биста : 98см/38,58 "- - - - - Должина : 101см/39,76". Големина : ХХЛ - - - - - САД : 12-ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16-ЕУ : 42-Биста : 102см/40.16" - - - - - Должина : 102см/40.16". Големина : ХХХЛ - - - - - САД : 14-ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18-ЕУ : 44-Биста : 106см/41.73" - - - - - Должина : 103см/40.55". Големина : ХХХХЛ - - - - - САД : 16-ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20-ЕУ : 46-Биста : 110см/43.31" - - - - - Должина : 104см/40.94". Големина : ХХХХХЛ- - - - - САД : 18-ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22-ЕУ : 48-Биста : 112см/44.09" - - - - - - Должина : 105см/41.34 " - - - - - - + Карактеристики : Супер Мека и Удобна.Дишење и одлично за носење цел ден.Погодна Пригода : Секојдневен/Забавен/Работен/Плажен/Празничен Стил.Добро За Пролет, Aut и Лето. Овој фустан не е само разумен по цена, туку и многу мек и еластичен во ткаенина, што го прави лесен и многу погоден за летни временски услови, но е доволно тежок, така што не треба да се грижите дали ќе лета или ќе заглави некаде. По миењето на рацете, тие брзо се сушат и едвај имаат потреба од пеглање. Нема намалување. Погоден за повеќето луѓе : имаме широк спектар на големини, со еластични ремени погодни за сите типови на тело. Без разлика дали сте тенок или дебел, овој фустан ви одговара. Носете го, вие сте полни со шарм!. Облека Нега-тоа е миење со рака или машина со ладна вода, не белилото. висат или линија сува. Ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност.

Спецификација

Избор на клиент